Body Quills 36 Expand

Body Quills 36

Nový

Materiál na tělíčka mušek

Více detailů

40,00 Kč

Doprava nad 2000,- ZDARMA

Sledujte náš blog

Věrnostní program

15000 položek skladem

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.

Skutečnost je taková, že v mnohém předčí naše očekávání. Pokud se naučíme správně s tímto materiálem pracovat, získáme nádherné, velmi jemné, oku lahodící mušky s tělíčkem právě tak průsvitným jak si to muškaři vždy představovali. Tělíčka jsou nejen průsvitná, ale také jejich barva pomalu přechází od světlejšího odstínu do tmavšího a to podle toho, jak se tělíčko postupně rozšiřuje. Pokud budeme chtít, můžeme zhotovit z tohoto materiálu i hlavičku, takže výsledek nemá daleko k dokonalosti.
To, že je materiál průsvitný nás přímo nabádá k mnoha experimentům. Pod vrstvu Body Quillsu můžeme do tělíčka mušky ,,zabudovat,, různé efekty jako je kroužkování, tipy, barevné přechody, použit lesklé materiály pro zvýšení účinností mušky.
Při práci s Body Quiilsem je třeba dodržet několik jednoduchých zásad:

raménko háčku rovnoměrně porýt světlou, nespředenou nití - vhodná je nit Twist nebo Elastic např. bílé barvy. Je to proto, aby tělíčkem neprosvítala barva použitého háčku
Body Quills můžeme použít tak, jak je navinut na cívce - tělíčka pak budou méně lesklá. Pokud ovšem odstraníme z Body Quillsu dvě velmi jemná vlákna, kterým je materiál opředen, budou tělíčka nádherně lesklá a více průsvitná.
Při vázání větších mušek je dobré pro urychlení vázat se dvěma prameny materiálu.

Napsat recenzi

Body Quills

  • povolenky.png
Accept

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb souhlasíte s jejich použitím.