Naše firma a jak to vlastně bylo!

Nápad se zrodil už v roce 2002, když jsem si neměl kde nakoupit vázací materiály na vázání mušek, po krátkém přemýšlení spolu s manželkou jsme došli k názoru, že bychom si mohli otevřít rybářský obchůdek. O rok později jsme již otevřeli první kamennou prodejnu ve Frýdlantě nad Ostravicí, kterou můžete nalézt pod názvem: „Rybářský sport U Prcka“. V této prodejně lze nakoupit potřeby pro všechny formy rybaření….

Bohužel mi po roce vyhořela stolárna a já se tak rozhodl otevřít si pobočku ve Starém městě, kde prodávám potřeby pro mou srdcovou záležitost – Muškaření. V této muškařsky zaměřené prodejně naleznete muškařské vybavení světových značek.

V roce 2004 také vzniklo jméno pro naši firmu „FMFLY“ (FM=Frýdek-Místek, FLY=muška)!

Po několika letech naskladnění zboží jsme otevřeli internetový obchod fmfly.net, kde najdete potřeby pro muškaře, hlavní výhdou je, že můžete objednávat z pohodlí domova a nemusíte tak za námi na prodejnu, pokud nemáte cestu…

Jak šel čas, eshop se začínal naplňovat novým a novým zbožím, různě se měnil vzhled eshopu a vůbec všechno. Eshop se upravoval a bude se stále upravovat tak, aby byl pro Vás krásným místem, kde najdete zboží Vašemu muškařskému srdci blízké!

Vzhledem k tomu, že máme spoustu přívlačových nástrah budeme spouštět nový internetový obchod fmspin.cz, kde naleznete přívlačové nástrahy a doplňky!

Pokud zde nenaleznete zboží, které sháníte neváhejte nás kontaktovat! Seženeme téměř cokoli…


Accept

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb souhlasíte s jejich použitím.